Superliga – 5.kolo

05.11.2018

Odbojkašice Marine Kaštela na domaćem terenu pretrpjele su poraz od Porečanki 1:3 (25:22, 24:26, 18:25, 18:25). Gošće su bile bolje nakon četiri borbena i rezultatski neizvjesna seta. Sudar dvaju osjetno izmjenjenih i podmlađenih sastava na kraju je prelomilo malo više iskustva u gostujućim redovima. Marina je prvi set osvojila zasluženo, premda su Porečanke pred kraj skoro sustigle njihov rezultat. Drugi set imao je sličan scenarij, samo na suprotnoj strani. Marinke su spasile 24:21, no nakon što kod 24:24 nisu iskoristile priliku za 2:0, kasnije je sve išlo na