Pobjeda u oba kola mlađe kadetske lige OSSDŽ (2004+)

05.11.2018

U prvom kolu mlađe kadetske lige OSSDŽ (2004+), prošli vikend sastali su se odbojkašice OK Marina Kaštela i odbojkaši OK Mladost Ribola Kaštela. Utakmica je započela u 18:00 sati i u prvom setu domaća ekipa Marine s lakoćom je dominirala s velikom prednošću od 25:12.
U drugom setu uslijedila je velika borba, dječaci se lako ne predaju i dolaze do izjednjačenja 1-1 u setovima (25:21). Treći set donosio je neizvijesnost, međutim mirnoća Marinki prevagnula je na kraju pa su utakmicu privele u svoju korist 2-1 (25:22).
Susret je dobro došao objema ekipama za podizanje nivoa uigranosti, a fer igra i borbenost još jednom potvrđuje odličnu budućnost Kaštelanske odbojke.

U 2. kolu odigranom ove nedjelje mlade Marinke savladale su ŽOK Trogir 2:1 (20:25, 25:14, 25:9).
Iako su Trogirke povele s 1:0 u setovima, Marinke uspijevaju preokrenuti rezultat i sa dva odlično odigrana seta ostvaruju drugi pobjednički niz u kadetskoj ligi.